BAŞKANIMIZ AVUSTRALYA’DA

BAŞKANIMIZ AVUSTRALYA’DA
12 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 541 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, “Ana Metaller İdare Komitesi Toplantısı”na katılmak üzere Avustralya’nın Sydney Kentine gitti.

Başkanımız Ercan, 140’tan fazla ülkede 50 milyonunun üzerinde çalışanı temsil eden küresel sendika “Industri ALL Global Union” (Tüm Global Endüstri Birliği) tarafından, 11-14 Haziran tarihleri arasında düzenlenen “Ana Metaller İdare Komitesi Toplantısı”na, Türk Metal Delegasyonu olarak Türk Metal Sendikası Genel Sekreterimiz Avukat Taliphan Kıymaz ‘la birlikte katıldı.

Toplantıda, Türkiye ve Erdemir’deki çalışma hayatına dair bilgiler aktaran Başkanımız Ercan, Dünya çelik sektöründeki sorunları 14 ülkeden 40 katılımcıyla paylaştı.

Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın, üstün uğraşıları sonucu birliğe üyeliğimizin gerçekleştiğini hatırlatan Başkanımız Ercan,  “Türk Emek Hareketi ve sendikamız için önemli kazanımlar sağlayacak olan bu üyeliğin onaylanması sürecinde bizlerden desteğini esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımız Kavlak’a, tüm emek dostlarına ve Industri ALL Global Union Genel Sekreter Yardımcısı Kemal Özkan’na yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git